2018-06-21, ketvirtadienis, 17:15.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:15.

Vaikų dienos centro lankytojos mokėsi grožio puoselėjimo paslapčių

2017-07-20, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Vaikų dienos centro lankytojos mokėsi grožio puoselėjimo paslapčių

Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centras „Ąžuoliukas" organizavo susitikimą su visažiste Egle Tamošiūniene. Makiažo specialistė papasakojo centrą lankančioms paauglėms apie odos priežiūros ypatumus, su kokiomis problemomis galima susidurti ir kaip jų išvengti. Taip pat merginos sužinojo, kokias priemones naudoti jaunos, probleminės odos priežiūrai, kaip teisingai pasidaryti lengvą makiažą bei kokią kosmetiką naudoti.

 

Susitikimo metu buvo akcentuojama, kad jaunatviška oda yra graži savaime, todėl nereikia persistengti su kosmetinėmis priemonėmis, o puoselėti odos grožį reiktų laikantis higienos. Vaikų dienos centro lankytojos išmoko pasidaryti makiažą tinkamai paryškinant savo natūralų grožį bei veido bruožus. Taip pat merginos gavo vertingų patarimų, kaip išvengti klaidų darant makiažą bei kaip neperkrauti veido kosmetika.

 

Susitikimas organizuotas įgyvendinant projekto „Vaikų dienos centras „Ąžuoliukas" kasdieninių įgūdžių ugdymo veiklas. Projektą finansuoja Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

 

Jelena Vyšniauskienė

RPBSPC VDC „Ąžuoliukas“  socialinė darbuotoja

 

Mini ekskavatoriaus nuoma su operatoriumi

 

 

Žemės kasimo, lyginimo darbai.  20 eur/val.

Mobilus telefonas +370 623 10644

Internetinis puslapis - spauskite čia

 

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?