2018-06-21, ketvirtadienis, 17:22.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:15.

Vaižganto gimnazija: „Deimančiukai“ stovyklavo Vytauto Didžiojo universitete

2017-09-01, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Vaižganto gimnazija: „Deimančiukai“ stovyklavo Vytauto Didžiojo universitete

Radviliškio Vaižganto gimnazija kasmet organizuoja stovyklą „Deimančiukai“. Į šią stovyklą kviečiami tik geriausieji. Ir šiemet čia susirinko iniciatyvūs, darbštūs, kūrybingi, atsakingi mokiniai, pasiekę aukštų akademinių rezultatų, aktyviai dalyvaujantys gimnazijos veikloje ar ją reprezentuojantys mieste, respublikoje. Neveltui dalis stovyklos veiklos šiais metais orientuota į karjeros ugdymąsi baigus gimnaziją, siekiant universitetinio išsilavinimo.

 

Pirmąją stovyklos dieną mokiniai susipažino vieni su kitais ir pasiskirstė pareigomis.  Suburti  komandą padėjo Kamilės Gineikaitės ir Neringos Šileikaitės suplanuoti komandos formavimo žaidimai, įgalinę labiau pažinti vienas kitą. Grupinio darbo rezultatas – sukurti  japoniškojo HAIKU žanro eilėraščiai apie gimnaziją ir „Deimančiukus“ . Antrąją dieną visi stovyklautojai susitiko Radviliškio rajono viešojoje bibliotekoje, norėdami geriau pažinti gimtąjį kraštą ir jo žmones.  Bibliotekos darbuotojos pristatė bibliotekos skyrius, padėjo surasti  kraštotyrinės medžiagos. Svarbių žinių gauta kraštotyros skyriuje apie Kauną ir jame gyvenusius kraštiečius, pasidomėta, kokie kraštiečiai turi sąsajų su VDU. Po to gimnazistai žiūrėjo filmą apie Radviliškį, žaidė kraštotyrinį  žaidimą, aktyviai diskutavo bibliotekoje, gerdami arbatą. Trečiąją stovyklos dieną  lauktasis išvykimas į Vytauto Didžiojo Universitetą Kaune. Tik atvažiavę stovyklautojai  turėjo įsikurti studentų bendrabutyje, kuriame kasdien pusryčiavo, vakarieniavo ir ilsėjosi po dieną patirtų įspūdžių. Trys dienos Kaune pralėkė akimirksniu.  Kasdien papusryčiavę gimnazistai skubėdavo į universitetą klausytis paskaitų, diskutuoti su dėstytojais.  Paskaitų temos labai įvairios, o dėstytojai įtaigūs savo darbo specialistai. Išklausyta šių paskaitų: „Gatvės teisė“ - A.Pasvenskienė, „Smegenų kalba“ - S. Šatkauskas,  „Ekonomika ne man“ , V.Liesionis,   „Nematoma matematikos pusė?“ - S. Pečiulytė,  „Kaip kalba lyderiai?“ - A.Blažienė,  „Pasakojimai apie Lietuvą: „Tikros istorijos“ paieškos“ - G. Janauskas.

 

Visą kelionės laiką Kaune gimnazistus lydėjo, globojo, planavo veiklas buvęs Vaižganto gimnazijos gimnazistas, šiuo metu studijuojantis VDU - Tautvydas Stasiulaitis.  Be to, gimnazistai aplankė Kauno Botanikos sodą. Jaukų įspūdį paliko kasdieniniai pietūs Laisvės alėjoje įsikūrusiame  italų restorane „Bella Italia“. Vieną vakarą visi stovyklautojai linksminosi renginyje „Padžiauk sofą“, vykusiame Vytauto parke. Susikaupusiais įspūdžiais „deimančiukai“ dalinosi su tėveliais per stovyklos uždarymą.

 

Stovyklos  sėkmę užtikrino ne tik aktyvus pačių mokinių įsitraukimas į visas veiklas, bet ir mokytojų, šiais metais organizavusių stovyklą, palaikymas. Kartu su mokiniais stovyklavo Vaižganto gimnazijos pavaduotoja Inga Veberienė bei mokytojai Alfonsas Maslauskas, Svetlana Sluckienė, Ramunė Mackevičienė.  „Deimančiukai“ per šią stovyklą ne tik įgijo akademinių žinių, klausydamiesi paskaitų, pabendravę su dėstytojais, bet ir turėjo galimybę „ paragauti studento duonos“  bei patirti nuostabių aktyvaus ir kultūrinio poilsio akimirkų.

 

Gintarė Poškaitė. 1A

Kornelija Prikockaitė 1A

Mokytoja Svetlana Sluckienė

 


REKLAMA


 

ŠILTINAME PASTATUS. DENGIAME STOGUS. ATLIEKAME STALIAUS DARBUS.

 

 

ŠILTINAME PASTATUS (GYVENAMUOSIUS NAMUS, ŪKINIUS PASTATUS) PUTPLASČIU, AKMENS VATA, TINKUOJAME (DEKORAS), APKALAME APDAILOS MEDŽIAGOMIS (DAILYLENTĖMIS). DENGIAME STOGUS (SKARDA, ŠIFERIU, ČERPĖMIS). REMONTUOJAME STOGUS. ATLIEKAME KITUS STALIAUS - DAILIDĖS DARBUS. 

 

INDIVIDUALI ĮMONĖ „STALIAUS PASTOGĖ“, MOB. TEL.:861547347.  

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?