2019-05-27, pirmadienis, 15:14.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:54, leidžiasi 21:35, dienos ilgumas 16:40.

Vasaros vaidinimai Kleboniškių klojime

2018-08-11, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Vasaros vaidinimai Kleboniškių klojime

Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus – draustinio Kleboniškių kaimo buities skyriaus klojime svečiavosi Raseinių rajono Šiluvos kultūros centro mėgėjų teatras „Cinkelis“, kuriam vadovauja šio centro renginių organizatorė, režisierė Birutė Greicienė. Šiluvos miestelis šiemet paskelbtas Lietuvos mažąja kultūros sostine. Šeštadienio popietę į klojimą susirinkę žiūrovai išvydo nuotaikingą šiuolaikinį vaidinimą – Edmundo Untulio komediją „Čerauninkės eksperiments“, kuriame vaidino septynios aktorės. 

 

Spektaklyje pasakojama šmaikšti istorija apie gudrią kaimo burtininkę, kuri tik už didelius pinigus duoda nelaimingoms moteriškėms stebuklingo gėrimo - meilės eliksyro, tik gaila, kad šis gėrimas ne visada atitenka tiems, kuriems iš tikro skirtas. Įvairios kurioziškos situacijos, į kurias įpinamos lengvatikės kaimietės, priverčia visus smagiai juoktis iš tokių „netikrų“ kerų.

 

Komedija žiūrovus sužavėjo nuoširdžia ir įtaigia „Cinkelio“ teatro aktorių vaidyba, išmoninga režisūra ir padovanojo pakilią teatrinę nuotaiką bei daug džiaugsmo akimirkų. 

 

Šiandien Kleboniškių kaimo buities muziejaus klojime 16 val. bus rodomas Rokiškio kultūros centro liaudies teatro spektaklis „Varnalėšos“.

 

Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus inf. ir nuotr.

 


REKLAMA


 

APLINKOS TVARKYMO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

Contact form

Šios dienos vardadieniai