2018-07-21, šeštadienis, 06:52.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 05:11, leidžiasi 21:36, dienos ilgumas 16:25.

Vėriškių vaikų dienos centro žygis dviračiais „Dovana savo kraštui“

2017-06-29, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Vėriškių vaikų dienos centro žygis dviračiais „Dovana savo kraštui“

Vėriškių bendruomenė jau 5 metus pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą priemonę „Plėsti vaikų dienos centrų savivaldybėse veiklą, teikiant nestacionarias dienos socialinės priežiūros paslaugas vaikams ir jų šeimoms“ nenutrūkstamai vykdo vaikų dienos centro veiklą.

 

Prasidėjusi vasara Vėriškių dienos centro lankytojams kaip ir kasmet žada daug malonių įspūdžių, patyrimų bei puikiai praleisto laiko. Centro vadovės Ingos Juodienės ir vaikų iniciatyva nuspręsta vasaros atostogų metu nuveikti ir prasmingų savo kraštui darbų.

 

Gražią birželio 15-osios dieną dviračiais išsiruošta į žygį, kuriame vaikai vyko į Puipių kaimą Šeduvos seniūnijoje. Netoli Puipių kaimo stovi 1928 metais gegužės 15 dieną pastatytas kryžius, dešimties metų Lietuvos nepriklausomybės sukaktuvėms ir žuvusiems už Lietuvos laisvę kariams atminti. Beveik prieš 90 metų statytas paminklas nežinia kodėl liko apleistas, apaugęs žolėmis ir jau mažai matomas nuo šalia vingiuojančio kelio. Gerbdami ir mylėdami savo kraštą, ugdydami vaikų patriotiškumą, vaikų dienos centro darbuotojai negalėjo likti abejingi, todėl su vaikais ėmėsi darbo. Nuo paminklo buvo nušveistos samanos, nudažytos išblukusios raidės, liudijančios paminklo istoriją, aplink paminklą sužėlusios žolės nupjautos. Darbo buvo daug, vaikai prisipažino pavargę, tačiau tvirtino dar kartą norėsiantys vykti į panašius žygius. Vaikai nutarė prie šio paminklo dar sugrįšiantys vasarą. Dienos centro darbuotojai jau rado rėmėją, kuris padovanos dažų paminklo atnaujinimui, gėlių.

 

Vaikų dienos centre Vėriškiuose kasdien siekiama ugdyti vaikų patriotiškumą, ugdoma pagarba ir meilė savo kraštui, o tokie gražūs ir prasmingi darbai – ne tik tautiškumo ugdymas, bet ir puikiai praleistas laikas su draugais.

 

Vėriškių vaikų dienos centro informacija

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?