2020-07-08, trečiadienis, 16:50.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:54, leidžiasi 21:51, dienos ilgumas 16:56.

„Verslo burės 2018“ išdalytos geriausiems Radviliškio rajono verslininkams

2018-11-16, paskelbė Dienos NAUJIENOS
„Verslo burės 2018“ išdalytos geriausiems Radviliškio rajono verslininkams

Lapkričio mėnesio pradžioje Radviliškio rajone paminėta Verslo diena. Tradicija tapusi geriausiųjų Radviliškio rajono verslininkų apdovanojimų ceremonija „Verslo burės 2018“ sukvietė didelį būrį Radviliškio rajone savo įmones kuriančių ir įvairiausių sričių verslą vykdančių radviliškiečių.

 

Verslininkus pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis. „Dėkoju verslininkams, kurie įneša savo indėlį į Radviliškio rajono ekonomikos plėtrą, pritraukia investicijas, kuria darbo vietas. Linkiu Jums nebijoti naujovių, keistis, plėtoti savo verslą, o tuomet pasidžiauti rezultatais“, – sakė jis. Meras pasidžiaugė į verslo sritį pasukusiais jaunais žmonėmis, kurie geba sukurti įmones, kurių verslai puikiai vystomi dėka jų organizuotumo ir gebėjimo pasinaudoti įvairiomis paramos verslui galimybėmis, pavyzdžiui, Savivaldybės parama smulkiajam ir vidutiniam verslui.

 

Aukščiausią Radviliškio rajono savivaldybės apdovanojimą – Mero Padėkos ženklą – už ilgametę patirtį vadovaujant įmonei, už verslo plėtrą, svarų indėlį kuriant Radviliškio rajono savivaldybės gyventojų ekonominę gerovę meras A. Čepononis įteikė Aloyzui Grigaliūnui, uždarosios akcinės bendrovės „Autokaravanas“ vadovui. A. Grigaliūnas yra dviejų bendrovių įkūrėjas, kurios veiklą vykdo nuo 1996 m. Pagrindinė veikla – krovinių, transporto priemonių gabenimas tarptautiniais maršrutais ES šalyse. Jis taip pat valdo viešbutį, kavinę. Šiuo metu įmonėje dirba per 400 puikių savo srities specialistų, kurie bet kokiu metu pasiryžę padėti savo esamiems ir būsimiems įmonės klientams. Kolektyvas yra sukaupęs daug patirties tarptautinių pervežimų srityje. Įmonė priklauso Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijai „Linava“.

 

Valerijai Adomavičienei, uždarosios akcinės bendrovės „Salvika“ vadovei, įteiktas Radviliškio rajono savivaldybės ženklelis „Už nuopelnus savivaldai“ už aktyvų dalyvavimą savivaldos veikloje ir už verslumo skatinimą. V. Adomavičienė daugiau nei penkiolika metų kaip verslo atstovė aktyviai dalyvauja Radviliškio rajono smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo komisijos darbe, skatinant verslumą rajone, sprendžiant įmonių problemas, skiriant joms finansinę paramą. Ji nuo 1996 m. sėkmingai sukasi drabužių ir kitų gaminių siuvimo versle, puikiai išmano visas verslininkų bėdas ir problemas.

 

Simbolinės verslo burės – stiklo statulėlės – įteiktos septynioms Radviliškio rajone veikiančioms įmonėms. Joms padėkota už bendruomeniškumą, už sėkmingą verslo vystymą, už verslo plėtrą kaimo vietovėje, už sėkmingą šeimos verslo pavyzdį, už drąsius sprendimus investicijų srityje. Apdovanotas ir jaunasis verslininkas, ir sėkmingiausia moteris verslininkė.

 

Uždarajai akcinei bendrovei „Poreta“, kuri apdovanotai už bendruomeniškumą, vadovauja Inga Jurkonytė. Bendrovė dar jauna, įkurta 2014 m., o šiais metais duris atvėrė viešbutis „Central Hotel Radviliškis“ su restoranu, kuris papuošė Radviliškio miestą. Ši apgyvendinimo įstaiga pripažinta esanti vienoje geriausiai vertinamų vietovių rajone. Čia dirbantys 19 darbuotojų maloniai priima ir aptarnauja svečius, skaniai pamaitina, ruošia teminius vakarus. Viešintys svečiai jaučiasi laimingi ir dėkoja už estetiką, dėmesingumą.

 

Uždaroji akcinė bendrovė „Dairjo“ (vadovas – Juozas Vytautas Lekavičius) apdovanota už sėkmingą gamybos vystymą, yra metalo konstrukcijų gamykla, įkurta 1996 m. Šiuo metu moderniose gamybos patalpose dirba aukštos kvalifikacijos specialistai. Turi puikią gamybos ir technikos bazę, uždaro tipo sandėlius. Per mėnesį pagaminama 70 t metalo gaminių ne tik iš standartinių profilių, bet ir iš kintamo, surenkamo profilio. Bendrovės metalo konstrukcijos panaudotos įvairiuose stambiuose objektuose visoje Lietuvoje.

 

Melita Savickaitė, individualios įmonės „Melendė“ savininkė – 2018 m. sėkmingiausia moteris verslininkė. Jos įkurta greito maisto užkandinė „Niam niam“ ne vienus metus radviliškiečius vilioja geriausiais kebabais. Ji pati kartu su trimis darbuotojais pluša kaip bitelės, maitindami užsukančius lankytojus, ruošdami patiekalus užsakymams į namus. Čia visada laukia puikus aptarnavimas, skanus maistas, jauki aplinka.

 

Aleksas Ragauskas, uždarosios akcinės bendrovės „Alekso medis“ vadovas – jaunojo verslininko apdovanojimą gavęs Radviliškio verslininkas. Aleksas bendrovę įkūrė 2016 m., jos veikla – medienos perdirbimas, medienos gaminių ruoša. Per šiuos dvejus metus, kai gamyba tik įsibėgėja, jaunasis verslininkas įsigijo įrangą tarinėms lentelėms ir paletėms gaminti, įdarbino 4 darbuotojus. Aleksas ir toliau planuoja ir ieško galimybių plėsti verslą.

 

Uždarajai akcinei bendrovei „Jurvikas“, kurią įkūrė, dirba ir verslą plėtoja  Jurijaus ir Viktorijos Lomonosovų šeima, įteiktas apdovanojimas už sėkmingą šeimos verslo pavyzdį. UAB „Jurvikas“ – labai jauna įmonė. Jurijus ir Viktorija bendrovę įsteigė lygiai prieš metus, bet lankytojai jau spėjo pamėgti jų kavinę „Jurvikas“. Jurijus ir Viktorija kartu su kitais darbuotojais pigiai ir skaniai gamina patiekalus, kepa pačius didžiausius kebabus, nuostabaus skonio picas. Įmonė plečia veiklą – jau pradeda tiekti maistą įvairiems renginiams, tenkina ir kitus užsakymus.

 

Už drąsius sprendimus investicijų srityje apdovanotas UAB „Radviliškio autoverslas“ vadovas Darius Balinskas. MKauto – gerai žinomas prekinis ženklas, kurio pradžia – jau sėkmingus penkioliktus metus skaičiuojanti įmonė UAB „Radviliškio autoverslas“. Įmonė  stengiasi atgaivinti populiarųjį plačiai žinomą verslą – naudotų automobilių turgų. Radviliškis nuo seno garsėjo kaip automobilių turgaus sostinė. Dar ir dabar pirkėjams nereikia daug aiškinti, kur parduodami automobiliai. 27 bendrovės darbuotojai darbuojasi didelėse aikštelėse Radviliškyje ir Vilniuje. Didelė patirtis naudotų automobilių prekybos srityje leidžia klientams pasiūlyti geriausius variantus įsigyjant bendrovės pasiūloje turimą automobilį arba surasti tinkamiausią pagal kliento pageidavimus. Savo klientui bendrovė suteikia galimybę turėti išskirtines finansavimo sąlygas, įsigyjant naudotą automobilį išsimokėtinai, t.y. sparčiai populiarėjančiu autolizingo būdu.

 

Už verslo plėtrą kaimo vietovėje apdovanotas uždarajai akcinei bendrovei „Vakarų beržas“ vadovaujantis Ričardas Nosemas. UAB „Vakarų Beržas“ įkurta 2014 m. Įmonė įsikūrusi netoli Radviliškio miesto Kaulinių kaimelyje. Joje dirba 20 darbuotojų. UAB „Vakarų Beržas“ – jauna ir moderni, sparčiai auganti, bei tobulėjanti EPAL padėklų gamintoja, siekianti patenkinti įvairiausius kliento poreikius. Bendrovė turi nuosavą lentpjūvę Rusijoje, todėl nuolat ir laiku yra aprūpinama reikiamu žaliavos kiekiu. Įmonė šiuo metu stato papildomas džiovyklas, kuriose bus įdiegtos naujausios medienos džiovinimo technologijos. Bus daugiau ir darbo vietų.

 

Į verslo šventę atvykęs LR Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas už stabilų verslą kaimo vietovėje apdovanojo UAB „Granulitą“, nuo 2010 metų sėkmingai veikiančią Vainiūnų kaime, Baisogalos seniūnijoje.

 

Mokestinių prievolių departamento rajonų skyriaus Radviliškio poskyrio vedėja Jolita Bublienė atminimo dovaną už puikiai mokamus mokesčius ir vykdomą veiklą įteikė Baisogaloje 2015 metais įsikūrusiai UAB „Tašas“, kuri gamina produkciją iš medienos, tašelius.

 

Verslininkus pasveikino Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Radviliškio skyriaus vedėja Irena Urbelienė. Ji už bendradarbiavimą, geranoriškumą atminimo dovaną įteikė Baisogaloje verslą vystančiam Artūrui Radžiūnui.

 

Verslo žmones linksmino ir šventinę nuotaiką kūrė Lizdeikos gimnazijos muzikos grupė „Ratai“ ir dainininkas Deividas Bastys.

 

Šventės iniciatorius – Radviliškio rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo komisija.

 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija 

Contact form

Šios dienos vardadieniai