2019-04-22, pirmadienis, 07:49.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 05:59, leidžiasi 20:33, dienos ilgumas 14:34.

Vilties paukštė sukvietė dainos mylėtojus ir atnešė pergalę Šeduvos „Verdenei“

2018-10-20, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Vilties paukštė sukvietė dainos mylėtojus ir atnešė pergalę Šeduvos „Verdenei“

Kelmės kultūros centre vykusiame Lietuvos neįgaliųjų draugijų meno kolektyvų koncerte-konkurse „Vilties Paukštė 2018“ komisijos sprendimu paskutiniame konkurso etape geriausiu ansambliu pripažintas Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijos ansamblis „Verdenė“.

 

Šiais metais konkursas buvo ypatingas, nes kolektyvų dainos buvo skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Konkurse dalyvavo vokaliniai ansambliai iš Akmenės, Joniškio, Jurbarko, Radviliškio, Šeduvos, Tauragės, Šakių, Klaipėdos, Kelmės, Ukmergės. Visi jie – neįgaliųjų draugijų meno ansamblių kolektyvai.

 

 

Meno kolektyvo „Verdenė“ vadovė Evelina Stalgienė minėjo, jog konkursui dainas rinko mažiau populiarias, bet atsižvelgė į tai, kad dainų repertuaras atitiktų konkurso temą. Programoje – tik gyva muzika, nes taisyklėse buvo draudžiama naudoti dainų įrašus ar fonogramas. Pasak meno vadovės, dainavimas neįgaliesiems ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir siekis profesionalumo ir siekis tobulėti.

 

 

Geriausiai įvertinti kolektyvai dalyvaus baigiamajame koncerte Prienuose. „Vilties Paukštės“ koncertą-konkursą remia Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Lietuvos kultūros taryba.

 

Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijos ansamblio „Verdenė“ informacija

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai