2018-06-21, ketvirtadienis, 17:14.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:15.

Žolinės šventė Grinkiškio miestelyje „Kai pakvimpa žolynai“

2017-08-22, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Žolinės šventė Grinkiškio miestelyje „Kai pakvimpa žolynai“

Saulėtą ir gražų šeštadienį Grinkiškio seniūnija kartu su seniūnijos kultūros darbuotojais sukvietė visas seniūnijos bendruomenes į Žolinių šventę „Kai pakvimpa žolynai“. Nuo pat ankstaus ryto miestelio skverelyje bendruomenės puošė savo kiemelius.

 

Artėjant vidurdieniui, Pašušvio kultūros namų ir Grinkiškio pramogų ir šokių salės muzikantai skelbė šventės pradžią. Į sceną rinkosi muzikantai, Kairėnų bendruomenės moterų ansamblis (vad. B. Našlėnienė), vokalinis ansamblis „Sarva“ (vad. V. Šepronienė), šokių kolektyvas „Gija“ (vad. D. Dveilis).

 

Renginio vedėjai B. Morkevičienė (ji ir scenarijaus autorė) ir B. Alekna pasveikino visus susirinkusius Tėvo Stanislovo žodžiais: „Žolinės yra žemės Dievo šventė, kuomet žmogus pamato, kaip jo darbas atneša rezultatų, jo sodas subrandina vaisių, miškai atveria savo gėrybių kraites ir atsiranda gamtos, žemės ir žmonių santarvė“ ir linkėjo visiems gražios šventės, pakilios nuotaikos, šiltų emocijų.

 

Šventėje dalyvavo LR Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, rajono meras Antanas Čepononis. Svečiai linkėjo geros šventės, gražaus derliaus ir įteikė Grinkiškio seniūnei atminimo dovanėles.

 

Kartu su seniūnijos bendruomenėmis 15 metų jubiliejų šventė Grinkiškio kredito unija.

 

Nuotaikingus ir šmaikščius prisistatymus paruošė visos 5 seniūnijos bendruomenės: Kairėnų – (B. Našlėnienė), Minaičių – (M. Trinkienė), Pašušvio - (E. Širvinskas), Vaitiekūnų – (Ž. Bitaitis), Grinkiškio – (R. Šulienė). Visų bendruomenių atstovai iš lauko ir darželio gėlių nuaudė žolinių paveikslus.

 

Grinkiškio seniūnijos seniūnė Giedrė Bložienė sveikino visus susirinkusius, linkėjo visiems gėrio, grožio, ūkininkams – gražaus derliaus. Baisogalos kultūros centro moterų vokalinio ansamblio koncertą dovanojo Kredito unija.

 

Grinkiškio seniūnija kasmet vis gražėja, puošiasi gražiomis sodybomis. Šiais metais buvo paskelbtas gražiausiųjų sodybų konkursas. Bendruomenių pirmininkai pasiūlė komisijai aplankyti gražiai tvarkomas sodybas. Padėkas už gražiai tvarkomas sodybas įteikė seniūnė G. Bložienė. Seniūnė dėkojo ir šios šventės rėmėjams, visiems, prisidėjusios prie šios puikios šventės. Baigiantis šventės pirmajai daliai Grinkiškio kredito unija surengė loteriją, kurioje buvo laimėta daug vertingų prizų.

 

O šventės pabaigoje seniūnė suruošė visiems staigmeną – išvirė „seniūnės košę“ ir kvietė visus paragauti, aplankyti visų bendruomenių kiemelius, apžiūrėti „nuaustus“ žolinių paveikslus.

 

Į antrąją šventės dalį Grinkiškio pušynėlyje kvietė Raseinių rajono Žaiginio bendruomenės dainų ir šokių kolektyvas „Sandrava“. Skambėjo dainos, sukosi šokėjų poros. Po jų savo koncertą skyrė proginės muzikos grupė „Efektas“ iš Kėdainių.

 

Sutemus dangų nušvietė nuostabaus grožio lazerių šou. Kokia šventė be fejerverkų, laužo? Ir visa tai vyko Grinkiškio pušynėlyje. Daug gražių ir džiugių akimirkų dovanojo ši diena, visi skirstėsi patenkinti ir smagūs.

 

Virginija Šepronienė,

Grinkiškio seniūnijos kultūros specialistė

Foto nuotraukos V. Šepronienės

 


REKLAMA


 

MUZIKANTAS NEPAKARTOJAMAI JŪSŲ ŠVENTEI 

 

PROFESIONALUS MUZIKANTAS, DAINŲ AUTORIUS, PARAŠĘS NE VIENĄ ŽINOMĄ ŠLAGERĮ LIETUVIŠKAJAI POPŽVAIGŽDEI V.KATUNSKYTEI,   IR VAKARO VEDANČIOJI PADARYS JŪSŲ ŠVENTĘ LINKSMĄ, SMAGIĄ IR NEPAKARTOJAMĄ . GALINGA APARATŪRA IR ŠVIESOS EFEKTAI: VISKAS KO REIKIA VAKARUI – MUZIKA IR JAUNAM,  IR VYRESNIEMS, SMAGŪS KONKURSAI, UŽSTALĖS DAINOS.

Tel. +37061546442

 

 

Rima 2017-05-01 10:06

Labai dėkojame Jums už šauniai pravestą vakarą, žaidimus,muziką,linkime ir toliau taip linksminti,sėkmės Jums.

Janina 2017-06-14 14:33

Dėkojame už puikiai pravestą gimtadienį. Likome patenkinti vakaro muzika ir žaidimais. Ačiū.

Renata 2017-06-16 12:41

Nuoširdžiai dėkojame už puikiai pravestą vakarą ir nuotaikingą muziką! Esate šaunūs, tad linkime kuo didesnio pasisekimo tolimesniuose darbuose. 

 
 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?