Pirmadienis, 19 gegužės, 2025
  • Tinklas
  • Reklama
  • Kontaktai
ARCHYVAS
ĮKELK PRANEŠIMĄ
Mano Radviliškis!
  • Naujienos
VIDEO
No Result
View All Result
  • Verslas
  • Žmonės
  • Jaunimas
  • Sveikata
  • Maistas
  • Nuomonės
  • Politika
  • Turizmas
  • Kultūra
  • Sportas
  • Pramogos
  • Kriminalai
  • Įvairūs
Mano Radviliškis!
No Result
View All Result

Linas Adomaitis: muzika mus formavo – lipdė ir kaip muzikantus, ir kaip asmenybes

„Drąsa yra tavo vedlys, o ne baimė“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Gimę tą pačią dieną“ trečiadienį prisiminimais dalinsis žinomas atlikėjas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis.

RINA@ RINA
Ketvirtadienis, 19 lapkričio, 2020
0
Autorius: www.lrt.lt
„Labai myliu Lietuvą ir čia gyventi man yra geriausia. Sakau labai nuoširdžiai, nes teko nemažai pabūti kažkur kitur – kur palmės ir baltas smėlis, ir šiltas oras. Taip, norisi ten pabūti, ten taip gera, atsipalaiduoji, bet tuo pačiu iš šono pamatai, ką norėtum pakoreguoti čia, Lietuvoje – pakeisti, papildyti, patobulinti. Į savo gyvenimą iš šono pasižiūrėti visada labai smagu. Todėl užtikrinu – Lietuvoje gyventi yra geriausia”, – net neabejoja Linas Adomaitis.

Stopkadras / Linas Adomaitis

Atlikėjas, išmaišęs pusę pasaulio, savo šeimos – žmonos Irmos ir dukrelės Saulės – gyvenimą kuria Kaune. Vyras neslepia, kad ilgai lauktas Saulės atėjimas į šį pasaulį tapo dideliu postūmiu bei pakeitė jo vertybes: „Vienas įspūdingiausių gyvenimo etapų. Atrodo, esi toks galingas. Turbūt į „Vandenynus“ tą jausmą ir sudėjau: jautiesi, tarsi gali užlieti bet kokias dykumas ir paversti jas vandenynais. Mes aštuonerius metus laukėm vaikelio ir staiga – yra! Sukrėtimas gerąja prasme. Apvirto viskas mano gyvenime, ir nuo tos akimirkos galvoju ne už du, kaip buvo iki tol, o už tris žmones. Ir aš pats pasikeičiau, atsirado tokio jautrumo, kurio anksčiau nebuvo. Karjeros, atrodo, susidėlioja, turai didžiausiose arenose – padaryti.  Ko dar gali norėti? Ir čia dukra – vyšnaitė ant to gyvenimo torto!”

 

Ramiai L. Adomaitis žiūri ir ateitį: „Drąsa yra tavo vedlys, o ne baimė. Pagrindas visą laiką man yra šeima: buvo, yra ir bus. Laiminga šeima yra svarbiausias dalykas. Už šį suvokimą esu tikrai dėkingas savo tėvams, ir už tas vertybes, kurios įskiepytos jau vaikystėje.”

Panašusturinys

ESO ir „Litgrid“: susijungiant su Europos elektros tinklais jokių veiksmų gyventojams atlikti nereikia

Sinoptikams prognozuojant stiprų ir gūsingą vėją, ESO dvigubina budinčias operatyvines pajėgas

ESO paaiškino apie kompensacijų mokėjimo tvarką

 

Lino tėvai ugdė vaikams ne tik bendrąsias vertybes, bet ir meilę muzikai, kuri Algirdo ir Vytautės namuose nuolat skambėdavo. „Tėtis ne tik muzikuodavo, bet ir edukuodavo visą šeimą. Mūsų namuose sukosi vinilinės plokštelės. Beje, tai buvo patys naujausi įrašai, kokie tik buvo tuo metu pasaulyje. Juos būdavo tikrai sunku gauti, nes tarybiniais laikais ne viskas ateidavo iki žmonių. Bet muzikantų ratas aplink tėtį buvo nemažas, ir jie keisdavosi įrašais, todėl su broliu tikrai esame labai laimingi, kad gavome tos geros muzikos dozę. Muzika mus formavo, mus lipdė ir kaip muzikantus, ir kaip asmenybes. O mamos pagrindinis darbas buvo tas, kad ji – nuostabiausia mama. Viskas, ką gavome iš jos, tai ne tik priežiūra, bet ir visos vertybės, kurias gavome šeimoje”, – leidžiasi į prisiminimus L. Adomaitis.

 

Lino ir dar dviejų lygiai tą pačią dieną gimusių žmonių – Ramūno Kupsto, automobilių ralio čempiono, ir Aušros Augutės, sveikos gyvensenos edukatorės – istorijos jau šį vakarą, 21.30 val, dokumentinėje apybraižoje „Gimę tą pačią dieną“ per LRT TELEVIZIJĄ.

Šiame straipsnyje
+++ ESO

Savaitės Klausimas

Ar sutiktumėte mokėti didesnius mokesčius krašto gynybai finansuoti?

Komentuoti

Siūlomas turinys

Radviliškyje Dalia teikia pagalbą moterims: dulos tikslas – įgalinti mamą

Radviliškyje Dalia teikia pagalbą moterims: dulos tikslas – įgalinti mamą

21 kovo, 2025
Naujas informacinis ekranas: gyventojų idėja papuošė Radviliškį

Naujas informacinis ekranas: gyventojų idėja papuošė Radviliškį

14 sausio, 2025
Kaip praleisti romantišką vakarą namuose be didelių išlaidų?

Kaip praleisti romantišką vakarą namuose be didelių išlaidų?

26 lapkričio, 2024
Baisogaloje su trenksmu palydėta vasara

Baisogaloje su trenksmu palydėta vasara

3 rugsėjo, 2024
Nostalgiją žadinantys Benassi Bros ir Dhany bei Komodo hitai atgimsta naujai

Nostalgiją žadinantys Benassi Bros ir Dhany bei Komodo hitai atgimsta naujai

2 rugpjūčio, 2024
Lietuvoje atrasta vieta, kurioje drifto entuziastai lankytis galės 24/7

Lietuvoje atrasta vieta, kurioje drifto entuziastai lankytis galės 24/7

21 birželio, 2024
Daugiau
Kitos naujienos

Lietuvoje – 1680 koronaviruso atvejai

„Maxima“ parduotuvės per šv. Kalėdas nedirbs

© 2012 – 2022 manoRaseiniai.lt

  • Verslas
  • Žmonės
  • Jaunimas
  • Sveikata
  • Maistas
  • Nuomonės
  • Politika
  • Turizmas
  • Kultūra
  • Sportas
  • Pramogos
  • Kriminalai
  • Įvairūs
  • Verslas
  • Žmonės
  • Jaunimas
  • Sveikata
  • Maistas
  • Nuomonės
  • Politika
  • Turizmas
  • Kultūra
  • Sportas
  • Pramogos
  • Kriminalai
  • Įvairūs
  • RINA.lt
  • RINA.lt

Regioninės informacinės naujienų agentūros partneris.

efav

eLengvai tinklas.

eLengvai MEDIA GROUP

No Result
View All Result
  • Naujienos
  • Kontaktai

© 2012 - 2023 eLengvai - MEDIA GROUP // UAB MANO RASEINIAI.