Sudarėme taisyklių sąrašą, kuris jums padės kai bus naudojami plaukų dažai greičiau pasiekti norimą rezultatą.
Nenaudokite amoniako dažų žiliems plaukams
Agresyvūs amoniako produktai puikiai tinka sudėtingiems atspalviams ir plaukų apimčiai padidinti. Tačiau dažnai jį naudojant plaukai greičiau praranda natūralų pigmentą. Jei norite nuspalvinti pilką spalvą, ieškokite tinkamos spalvos be amoniako.
Naudokite atspalvių gidą
Plaukų dažų pakuotė nėra spalvų pasirinkimo orientyras, todėl, norėdami palyginti spalvas, būtinai naudokitės spalvų lentele arba pavyzdžių kabina. Kad įsitikintumėte, išbandykite spalvą, pavyzdžiui, užtepdami ją ant plaukų sruogos pakaušyje.
Išbandykite odos reakciją į spalvą
Prieš dažydami užtepkite produkto ant nedidelio odos plotelio. Tai padės išvengti rimtos alerginės reakcijos.
Profesionalas bet kokiai užduočiai atlikti.
Prieš dažymą neplaukite plaukų
Nenorite plauti plaukų prieš pat procedūrą. Tačiau nenorite dažyti purvinų plaukų, ant kurių yra likę plaukų formavimo priemonių likučių. Geriausia, jei plaukus nusiplovėte dieną prieš tai ir nenaudojote kondicionieriaus, plaukų lako, putų ar gelio.
Skiedžiama keramikiniuose, plastikiniuose arba stikliniuose induose
Mediniai indai nusidažo. Geležis gali sugadinti produktą ir plaukus. Dėl spalvos ir metalo reakcijos susidarę junginiai, pirma, paveikia dažų kokybę ir savybes, antra, pažeidžia plaukus.
Stebėkite kūno temperatūrą
Per visą plaukų augimo linijos ilgį kūno temperatūra yra aukštesnė nei kaklo srityje. Kai šilčiau, cheminė reakcija dažymo procese vyksta greičiau. Taigi plaukai viršugalvyje dažysis lėčiau nei ant kaktos.
Plaukų dažus tepkite tinkama tvarka.
Suskirstykite plaukus į keturis sektorius. Pradėkite nuo dviejų statmenų pjūvių per vainiką. Pirmiausia plaukus nudažykite palei sklastymą. Tada ant kaklo. Išorinė plaukų linija – už ausų, virš kaktos, ant smilkinių ir kaklo – yra paskutinės dažytinos sritys. Atminkite: kad spalva būtų tolygi, turite turėti laiko visus dažus užtepti per 10-12 minučių.
Jei norite atrodyti natūraliai, šaknis ir galiukus dažykite skirtingomis spalvomis.
Jei norite natūralios spalvos, atminkite, kad plaukų šaknys turėtų būti tamsesnės nei galiukai, viršus – šiek tiek šviesesnis, o priekis – šviesesnis nei galas.
Apsaugokite odą aplink galvos odą
Specialistai pataria galvos odą tepti riebiu kremu, kad ji būtų apsaugota nuo dažų. Jei to nepadarėte, tiesiog palaukite, kol produktas visiškai išdžius, ir nuvalykite jį sausu vatos diskeliu.
Nepamirškite emulsijos.
Dažymo pabaigoje išplaukite dažus ant plaukų su trupučiu šilto vandens, kaip šampūną. Išskalaukite plaukus ir tada juos išplaukite. Tai padės dažams tolygiai pasiskirstyti plaukuose, o spalva išliks ilgiau.
Dažymas
Dažymas taip pat skirstomas į dažų naudojimo lygius: pradedant nuo šaknų; pasirinktinės sruogos; visiškas plaukų dažymas. Ypač daugiaspalvis dažymas atliekamas vertikaliai. Čia meistras gali derinti visas vaivorykštės spalvas arba tiesiog atnaujinti šviesią ar tamsią plaukų spalvą, taip pat gali pridėti tik porą spalvotų sruogų.
Išryškinimas
Populiariausias bet kokių plaukų dažymo būdas yra ryškinimas… Šios technikos dėka galite suteikti plaukams gražią spalvų perteklių, kuris nuo natūralios spalvos skiriasi keliais tonais. Sėkmingai parinkus atspalvius, ant plaukų sukuriamas nuostabus šviesos žaismas, imituojantis saulės spindesio poveikį. Šviesinimas taip pat skirstomas į skirtingus porūšius, kuriuose sruogų dažymo procedūra vyksta švelnesniu būdu.
Sombre
Sombre technika yra ombre technikos pogrupis, tačiau tai lengvesnis variantas.Išvertus iš anglų kalbos žodis sobme reiškia „lengvas ombre”. Naudojant šią techniką perėjimas tarp spalvų atrodo neryškus, todėl galima sukurti natūralesnę sruogų spalvą.
Komentuoti